Adrina Flores: Difference between revisions
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |All About Me | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | |||
|- | |||
|Spotlight | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 39: | Line 42: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Revolution | ||
| | |||
|- | |||
|LOC | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 64: | Line 70: | ||
| rowspan="4" |2022 | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan="4" |See the Light | | rowspan="4" |See the Light | ||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" |Emma Santos<br />Madison Luckman | | rowspan="4" |Emma Santos<br />Madison Luckman | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | | | ||