Alana Gordon: Difference between revisions

No edit summary
Line 21: Line 21:
|-
|-
| rowspan="2" |2020
| rowspan="2" |2020
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Glam
| rowspan="2" |
| rowspan="2" |Jazz
|KAR (San Jose)
|KAR (San Jose)
|
|
Line 56: Line 56:
|
|
|-
|-
|
|NYCDA (Santa Clara)
|
|
|-
|-
|
|Jump (Santa Clara)
|
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />You Rocked
|-
|-
|
|
Line 83: Line 83:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2024
| rowspan="6" |2024
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |I Need Time
| rowspan="5" |
| rowspan="6" |Contemporary
|KAR
|
|
|-
|Hollywood Vibe (Phoenix)
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe (Denver)
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe<br />Nationals (San Diego)
|
|
|-
|-
|
|24/7 (Reno)
|
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-
|-
|
|Radix (Boston)
|
|2<sup>nd</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="5" |2025
| rowspan="5" |2025
Line 107: Line 110:
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe (Seattle)
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe<br />Invitational (San Diego)
|
|
|-
|-