Alana Gordon: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2020 | | rowspan="2" |2020 | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Glam | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="2" |Jazz | ||
|KAR (San Jose) | |KAR (San Jose) | ||
| | | | ||
| Line 56: | Line 56: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |NYCDA (Santa Clara) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Jump (Santa Clara) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos<br />You Rocked | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| Line 83: | Line 83: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |I Need Time | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
|KAR | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe (Denver) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe<br />Nationals (San Diego) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |24/7 (Reno) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| | |Radix (Boston) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2025 | | rowspan="5" |2025 | ||
| Line 107: | Line 110: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe (Seattle) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe<br />Invitational (San Diego) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||