Alana Gordon: Difference between revisions

No edit summary
Line 33: Line 33:
|-
|-
| rowspan="5" |2021
| rowspan="5" |2021
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Control
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Jazz
|KAR Live (Santa Clara)
|
|
|-
|Hollywood Vibe (Burlingame)
|
|
|-
|-
Line 47: Line 50:
|
|
|-
|-
|
| rowspan="6" |2022
| rowspan="6" |Icon
| rowspan="6" |
|KAR (Santa Clara)
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2022
|Hollywood Vibe (Burlingame)
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|
|
|
|-
|-
|
|Hollywood Vibe<br />Nationals (Anaheim)
|
|
|-
|-
Line 68: Line 71:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2023
| rowspan="6" |2023
| rowspan="5" |
| rowspan="3" |Carnival
| rowspan="5" |
| rowspan="3" |Open
|KAR (San Francisco)
|
|-
|
|
|
|
Line 77: Line 83:
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |Only Girl
| rowspan="3" |Jazz
|KAR (San Francisco)
|
|
|-
|-
Line 89: Line 97:
| rowspan="6" |I Need Time
| rowspan="6" |I Need Time
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |Contemporary
|KAR
|KAR (San Jose)
|
|
|-
|-
Line 108: Line 116:
|-
|-
| rowspan="5" |2025
| rowspan="5" |2025
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Spirit Fade
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Contemporary
|
|KAR (San Jose)
|
|
|-
|-
Line 177: Line 185:
|-
|-
|KAR Nationals (Anaheim)
|KAR Nationals (Anaheim)
|
|3<sup>rd</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios
|-
|-
|2020
|2020