Alana Gordon: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2021 | | rowspan="5" |2021 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Control | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Jazz | ||
|KAR Live (Santa Clara) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Hollywood Vibe (Burlingame) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 47: | Line 50: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="6" |2022 | ||
| rowspan="6" |Icon | |||
| rowspan="6" | | |||
|KAR (Santa Clara) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe (Burlingame) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Hollywood Vibe<br />Nationals (Anaheim) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 68: | Line 71: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Carnival | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Open | ||
|KAR (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 77: | Line 83: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |Only Girl | ||
| rowspan="3" |Jazz | |||
|KAR (San Francisco) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 89: | Line 97: | ||
| rowspan="6" |I Need Time | | rowspan="6" |I Need Time | ||
| rowspan="6" |Contemporary | | rowspan="6" |Contemporary | ||
|KAR | |KAR (San Jose) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 108: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" |2025 | | rowspan="5" |2025 | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Spirit Fade | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| | |KAR (San Jose) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 177: | Line 185: | ||
|- | |- | ||
|KAR Nationals (Anaheim) | |KAR Nationals (Anaheim) | ||
| | |3<sup>rd</sup> in Primary 6-8 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
|2020 | |2020 | ||