Aracely Lee: Difference between revisions
| Line 200: | Line 200: | ||
| rowspan="2" |Jazz | | rowspan="2" |Jazz | ||
| rowspan="2" |Gage Davis<br />Kaydence Mardis<br />[[Vanessa Soto]]<br />[[Aracely Lee]] | | rowspan="2" |Gage Davis<br />Kaydence Mardis<br />[[Vanessa Soto]]<br />[[Aracely Lee]] | ||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |Hollywood Vibe (Phoenix) | ||
| | | | ||
| Line 241: | Line 268: | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Production Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Production Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan="20" |2023 | | rowspan="20" |2023 | ||