Aracely Lee: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Lady Marmalade | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Brynn Rumfallo]] | ||
|Radix (San Francisco) | |Radix (San Francisco) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />On the Edge<br />Runner-Up Junior Protege | |4<sup>th</sup> in Junior Solos<br />On the Edge<br />Runner-Up Junior Protege | ||
|- | |- | ||
|Radix (Anaheim) | |Radix (Anaheim) | ||
| | |||
|- | |||
|NUVO (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||