Emma York: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 271: | Line 271: | ||
| style="text-align: center; " |n/a | | style="text-align: center; " |n/a | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="3" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Repair | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Reset | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Anaheim) | |||
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | | style="text-align: center; " |NUVO (Anaheim) | ||
| style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | | style="text-align: center; " |6<sup>th</sup> in Teen Solos | ||