Ava Kim: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 85: | Line 85: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="4" |2025 | ||
|Blackbird | | rowspan="4" |Blackbird | ||
|Tap | | rowspan="4" |Tap | ||
|Surge Tap Fest (Savannah) | |||
| | |||
|- | |||
|Revel (Tampa) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Fort Lauderdale) | |Jump (Fort Lauderdale) | ||
|Jazz, Contemp. & Lyrical | |Jazz, Contemp. & Lyrical | ||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|} | |} | ||