Avery Altobelli: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Step it Up | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Nexstar (Zanesville) | |Nexstar (Zanesville) | ||
| | |||
|- | |||
|Nexstar Nationals<br />(Sandusky) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 20: | Line 23: | ||
|Petite Miss Starpower | |Petite Miss Starpower | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |You May Say | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Nexstar (Zanesville) | |Nexstar (Zanesville) | ||
| | |||
|- | |||
|Nexstar Nationals<br />(Sandusky) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 28: | Line 34: | ||
|1<sup>st</sup> in Intermediate 8 & Under Solos<br />Power Pak Invite<br />WDP Scholarship | |1<sup>st</sup> in Intermediate 8 & Under Solos<br />Power Pak Invite<br />WDP Scholarship | ||
|- | |- | ||
|2022 | | rowspan="6" |2022 | ||
| | | rowspan="3" |Big Time | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| | |Nexstar (Zanesville) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Nexstar Nationals<br />(Sandusky) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower (Sandusky) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="3" |My Dream | ||
| | | rowspan="3" | | ||
| | |Nexstar (Zanesville) | ||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Nexstar Nationals<br />(Sandusky) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower (Sandusky) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||