Avery Altobelli: Difference between revisions

No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="4" |2021
| rowspan="6" |2021
| rowspan="2" |Step it Up
| rowspan="3" |Step it Up
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Nexstar (Zanesville)
|Nexstar (Zanesville)
|
|-
|Nexstar Nationals<br />(Sandusky)
|
|
|-
|-
Line 20: Line 23:
|Petite Miss Starpower
|Petite Miss Starpower
|-
|-
| rowspan="2" |You May Say
| rowspan="3" |You May Say
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Nexstar (Zanesville)
|Nexstar (Zanesville)
|
|-
|Nexstar Nationals<br />(Sandusky)
|
|
|-
|-
Line 28: Line 34:
|1<sup>st</sup> in Intermediate 8 & Under Solos<br />Power Pak Invite<br />WDP Scholarship
|1<sup>st</sup> in Intermediate 8 & Under Solos<br />Power Pak Invite<br />WDP Scholarship
|-
|-
|2022
| rowspan="6" |2022
|
| rowspan="3" |Big Time
|
| rowspan="3" |
|
|Nexstar (Zanesville)
|
|
|-
|-
|
|Nexstar Nationals<br />(Sandusky)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Starpower (Sandusky)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |My Dream
|
| rowspan="3" |
|
|Nexstar (Zanesville)
|
|
|
|-
|-
|
|Nexstar Nationals<br />(Sandusky)
|
|
|
|
|
|-
|-
|
|Starpower (Sandusky)
|
|
|
|
|
|-
|-