Bridget Carrier: Difference between revisions
| Line 304: | Line 304: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2021 | ||
| | | | ||
| | |||
| | | | ||
| | |Showstopper (Greenville) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Greenville) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper ( | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Showstopper (Greenville) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Greenville) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Showstopper | | | ||
| | | | ||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Greenville) | |||
| | |||
|} | |} | ||
| Line 331: | Line 346: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2022 | ||
| | | | ||
| | |||
| | | | ||
| | |Showstopper (Mashantucket) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper ( | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |- | ||
|Showstopper | | | ||
| | | | ||
| | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Showstopper (Mashantucket) | |||
| | |||
|} | |} | ||