Bridget Carrier: Difference between revisions

No edit summary
Line 125: Line 125:
|
|
|-
|-
| rowspan="7" |2022
| rowspan="9" |2022
| rowspan="3" |Spine
| rowspan="3" |Spine
| rowspan="3" |Open
| rowspan="3" |Open
Line 137: Line 137:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Diva
| rowspan="3" |Diva
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|KAR (Myrtle Beach)
|
|-
|Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/244/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Diva]</ref>
|Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/244/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Diva]</ref>
|
|
Line 145: Line 148:
|
|
|-
|-
| rowspan="2" |Maneater
| rowspan="3" |Maneater
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
|KAR (Myrtle Beach)
|
|-
|Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/248/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Maneater]</ref>
|Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/248/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Maneater]</ref>
|
|