Bridget Carrier: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 125: | Line 125: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2022 | ||
| rowspan="3" |Spine | | rowspan="3" |Spine | ||
| rowspan="3" |Open | | rowspan="3" |Open | ||
| Line 137: | Line 137: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Diva | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|KAR (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/244/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Diva]</ref> | |Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/244/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Diva]</ref> | ||
| | | | ||
| Line 145: | Line 148: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Maneater | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
|KAR (Myrtle Beach) | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/248/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Maneater]</ref> | |Rainbow (Spartanburg)<ref>[https://rainbowdance.com/store/event/613/act/248/preview-video?type=long&autoplay=True Rainbow - Maneater]</ref> | ||
| | | | ||