Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 53: | Line 53: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="12" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Ave Maria | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |unknown | ||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |DreamMaker (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 72: | Line 75: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Oh So Quiet | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Gloria Hampton | ||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |DreamMaker (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 90: | Line 96: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="14" |2019-20 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Cupid | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Ballet | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Troy Brown | ||
|UBC (Atlanta) | |||
|3<sup>rd</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | |||
|- | |||
|YAGP (Philadelphia) | |||
|did not place | |||
|- | |||
|UBC (Atlanta) | |||
|8<sup>th</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | |||
|- | |||
| rowspan="11" |The Last Bird | |||
| rowspan="11" |Contemporary | |||
| rowspan="11" |unknown | |||
|NYCDA (Baltimore) | |NYCDA (Baltimore) | ||
|3<sup>rd</sup> in Mini Solos | |3<sup>rd</sup> in Mini Solos | ||
|- | |||
|UBC (Atlanta) | |||
|2<sup>nd</sup> in Primary Competitive<br />Contemporary Solos | |||
|- | |- | ||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
| Line 123: | Line 144: | ||
|UBC (Atlanta) | |UBC (Atlanta) | ||
|4<sup>th</sup> in Primary Competitive<br />Contemporary Solos | |4<sup>th</sup> in Primary Competitive<br />Contemporary Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2021 | | rowspan="2" |2021 | ||