Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
Line 403: Line 403:
|5 Stars
|5 Stars
|-
|-
| rowspan="14" |2023
| rowspan="13" |2023
| rowspan="6" |Maybe
| rowspan="6" |Maybe
| rowspan="6" |Contemporary
| rowspan="6" |Open
| rowspan="6" |unknown
| rowspan="6" |unknown
| rowspan="6" |Baylee Hamblin
| rowspan="6" |Baylee Hamblin
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|
|7<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 14 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
|Revolution (Woodbridge)
|Revolution (Woodbridge)
|
|4<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />Platinum
|-
|-
|Believe (Woodbridge)
|Believe (Woodbridge)
|
|8<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />Platinum
|-
|-
|Starpower (Woodbridge)
|Starpower (Woodbridge)
|
|10<sup>th</sup> in 12-14 Level 3 Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
|Imagine (Woodbridge II)
|Imagine (Woodbridge II)
|
|6<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 14 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|
|2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 14 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
| rowspan="6" |Runaway Baby
| rowspan="6" |Open
| rowspan="6" |unknown
| rowspan="6" |Channing Thomas
|Imagine (Woodbridge I)
|
|-
|-
| rowspan="5" |Runaway Baby
| rowspan="5" |Open
| rowspan="5" |unknown
| rowspan="5" |Channing Thomas
|Revolution (Woodbridge)
|Revolution (Woodbridge)
|
|6<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />Platinum
|-
|-
|Believe (Woodbridge)
|Believe (Woodbridge)
|
|2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />Diamond
|-
|-
|Starpower (Woodbridge)
|Starpower (Woodbridge)
|
|4<sup>th</sup> in 12-14 Level 3 Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
|Imagine (Woodbridge II)
|Imagine (Woodbridge II)
|
|5<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|
|3<sup>rd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |Come Play With Us
| rowspan="2" |Come Play With Us
Line 453: Line 450:
|Olivia Rosiek
|Olivia Rosiek
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|
|Unknown Placement in<br />Level 3 9-11 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 11 Open Duets/Trios<br />5 Star Elite
|-
|-
|Gloria Hampton
|Gloria Hampton