Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 144: | Line 144: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2021 | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan="3" |Looking at Me | | rowspan="3" |Looking at Me? | ||
| rowspan="3" |Jazz | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan="3" |unknown | | rowspan="3" |unknown | ||
| Line 522: | Line 522: | ||
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | |DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach) | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2021 | |||
| rowspan="3" |Carry You | |||
| rowspan="3" |unknown | |||
| rowspan="3" |unknown | |||
| rowspan="3" |unknown | |||
|REVEL (Atlanta) | |||
| | |||
|- | |||
|VIP (Jacksonville) | |||
| | |||
|- | |||
|REVEL Nationals (Orlando) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |2022 | | rowspan="3" |2022 | ||