Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 270: Line 270:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="2" |2024
| rowspan="3" |2024
|TBA
|TBA
|TBA
|TBA
Line 281: Line 281:
|unknown
|unknown
|Ignite Dance Live (Sewell)
|Ignite Dance Live (Sewell)
|unknown
|-
|Captive
|unknown
|unknown
|DreamMaker (Miami)
|unknown
|unknown
|}
|}