Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 270: Line 270:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="6" |2024
| rowspan="8" |2024
|unknown
|unknown
|unknown
|unknown
Line 287: Line 287:
|Troy Brown
|Troy Brown
|UBC (Jacksonville)
|UBC (Jacksonville)
|TBA
|UBC Platinum
|-
|-
|Ghost in the Wind
| rowspan="2" |Ghost in the Wind
|Contemporary
| rowspan="2" |Contemporary
|unknown
| rowspan="2" |unknown
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|Scratched
|Scratched
|-
|-
|In the Midst of Darkness
|Starpower (Woodbridge)
|Contemporary
|TBA
|Ashley Canterna Hardy
|-
| rowspan="2" |In the Midst of Darkness
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="2" |Ashley Canterna Hardy
|UBC (Jacksonville)
|UBC (Jacksonville)
|UBC Platinum
|UBC Platinum
|-
|Starpower (Woodbridge)
|TBA
|-
|-
|Seeing Red
|Seeing Red