Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 270: | Line 270: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |2024 | ||
|unknown | |unknown | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 287: | Line 287: | ||
|Troy Brown | |Troy Brown | ||
|UBC (Jacksonville) | |UBC (Jacksonville) | ||
| | |UBC Platinum | ||
|- | |- | ||
|Ghost in the Wind | | rowspan="2" |Ghost in the Wind | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|unknown | | rowspan="2" |unknown | ||
|Imagine (Woodbridge I) | |Imagine (Woodbridge I) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
|In the Midst of Darkness | |Starpower (Woodbridge) | ||
|Contemporary | |TBA | ||
|Ashley Canterna Hardy | |- | ||
| rowspan="2" |In the Midst of Darkness | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Ashley Canterna Hardy | |||
|UBC (Jacksonville) | |UBC (Jacksonville) | ||
|UBC Platinum | |UBC Platinum | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
|Seeing Red | |Seeing Red | ||