Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 270: | Line 270: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2024 | ||
|unknown | |unknown | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 289: | Line 289: | ||
|UBC Platinum | |UBC Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ghost in the Wind | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Gianna Martello]] | ||
|Imagine (Woodbridge I) | |Imagine (Woodbridge I) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge I) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13<br />Contemporary Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| Line 301: | Line 301: | ||
|Revolutionary | |Revolutionary | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Starpower (Woodbridge II) | ||
| rowspan=" | |TBA | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="4" |In the Midst of Darkness | |||
| rowspan="4" |Contemporary | |||
| rowspan="4" |Ashley Canterna Hardy | |||
|UBC (Jacksonville) | |UBC (Jacksonville) | ||
|UBC Platinum | |UBC Platinum | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge I) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Open Solos<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Revolution (Woodbridge) | |Revolution (Woodbridge) | ||
|6<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Revolutionary | |6<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />Revolutionary | ||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge II) | |||
|TBA | |||
|- | |||
|Mama Knows Best | |||
|Jazz | |||
|[[Kaeli Ware]] | |||
|Starpower (Woodbridge II) | |||
|TBA | |||
|- | |- | ||
|Seeing Red | |Seeing Red | ||