Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 327: Line 327:
|Seeing Red
|Seeing Red
|Open
|Open
|unknown
|[[Kaeli Ware]]
|Nexstar (Pembroke Pines)
|Nexstar (Pembroke Pines)
|unknown
|unknown
Line 514: Line 514:
|unknown
|unknown
|-
|-
|2024
| rowspan="2" |2024
|Hot Honey Rag
| rowspan="2" |Hot Honey Rag
|Jazz
| rowspan="2" |Jazz
|[[Kaeli Ware]]
| rowspan="2" |[[Kaeli Ware]]
|[[Kennedy Rae Thompson]]
| rowspan="2" |[[Kennedy Rae Thompson]]
|Imagine (Woodbridge I)
|Imagine (Woodbridge I)
|2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|2<sup>nd</sup> in Level 3 12-14 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|Starpower (Woodbridge II)
|2<sup>nd</sup> in 12-14 Level 3 Duets/Trios<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Duets/Trios<br />5 Star Elite
|}
|}