Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 270: | Line 270: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="16" |2024 | ||
|unknown | |unknown | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 289: | Line 289: | ||
|UBC Platinum | |UBC Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Ghost in the Wind | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |[[Gianna Martello]] | ||
|Imagine (Woodbridge I) | |Imagine (Woodbridge I) | ||
|Scratched | |Scratched | ||
| Line 304: | Line 304: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Imagine (Woodbridge II) | ||
| rowspan=" | |5 Star Elite | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="5" |In the Midst of Darkness | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
| rowspan="5" |Ashley Canterna Hardy | |||
|UBC (Jacksonville) | |UBC (Jacksonville) | ||
|UBC Platinum | |UBC Platinum | ||
| Line 319: | Line 322: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Mama Knows Best | |Imagine (Woodbridge II) | ||
|Jazz | |1<sup>st</sup> in Level 3 12-14 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Open Solos<br />5 Star Elite | ||
|[[Kaeli Ware]] | |- | ||
| rowspan="2" |Mama Knows Best | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Kaeli Ware]] | |||
|Starpower (Woodbridge II) | |Starpower (Woodbridge II) | ||
|3<sup>rd</sup> in 12-14 Level 3 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Solos<br />DancerPalooza Scholarship<br />Power Pak Invite<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite | |3<sup>rd</sup> in 12-14 Level 3 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 13 Jazz Solos<br />DancerPalooza Scholarship<br />Power Pak Invite<br />WDP Scholarship<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
|5 Star Elite | |||
|- | |- | ||
|Seeing Red | |Seeing Red | ||