Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 32: | Line 32: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
|2016 | | rowspan="5" |2016 | ||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar (Baltimore) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar Nationals (Sandusky) | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2017 | |||
| rowspan="5" |Dimples | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" |Gloria Hampton | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar (Baltimore) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Imagine Nationals (Hershey) | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="12" |2018 | |||
| rowspan="6" |Amazing Grace | |||
| rowspan="6" |Lyrical | |||
| rowspan="6" |Gloria Hampton | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar Nationals (Sandusky) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Hollywood Vibe | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="6" |Diva | |||
| rowspan="6" |Jazz | |||
| rowspan="6" |Gloria Hampton | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |unknown | ||
| | |- | ||
|DreamMaker (Woodbridge) | |||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
| | |- | ||
|Nexstar (Woodbridge) | |||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| | |Nexstar Nationals (Sandusky) | ||
|unknown | |unknown | ||
| | |- | ||
|Hollywood Vibe | |||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan="11" |2018-20 | | rowspan="11" |2018-20 | ||
| rowspan="11" | | | rowspan="11" |Last Bird | ||
| rowspan="11" |Contemporary | | rowspan="11" |Contemporary | ||
| rowspan="11" |Ashley Canterna Hardy | | rowspan="11" |Ashley Canterna Hardy | ||
| Line 90: | Line 150: | ||
|3<sup>rd</sup> for Petite Miss World Dance | |3<sup>rd</sup> for Petite Miss World Dance | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="11" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Ave Maria | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Gloria Hampton | ||
|Imagine (Woodbridge) | |Imagine (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
| Line 104: | Line 164: | ||
|- | |- | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| Line 133: | Line 190: | ||
|unknown | |unknown | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2019-20 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Cupid | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Ballet | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Troy Brown | ||
|UBC (Atlanta) 2019 | |UBC (Atlanta) 2019 | ||
|3<sup>rd</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | |3<sup>rd</sup> in Primary Competitive<br />Classical Solos | ||
|- | |||
|Nexstar (Baltimore) | |||
|unknown | |||
|- | |- | ||
|UBC (Atlanta) 2020 | |UBC (Atlanta) 2020 | ||