Audrina Brudner: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 459: | Line 459: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2017 | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |Jazz | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar (Baltimore) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Imagine Nationals (Hershey) | |||
|unknown | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2018 | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |Acrobatic | |||
| rowspan="5" |unknown | |||
| rowspan="5" |Peyton Grey | |||
|Imagine (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|DreamMaker (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar (Woodbridge) | |||
|unknown | |||
|- | |||
|Nexstar Nationals (Sandusky) | |||
|unknown | |||
|- | |- | ||
| rowspan="12" |2019 | | rowspan="12" |2019 | ||