Audrina Brudner: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 497: Line 497:
|unknown
|unknown
|-
|-
| rowspan="12" |2019
| rowspan="11" |2019
| rowspan="6" |Someday My Prince Will Come
| rowspan="5" |Someday My Prince Will Come
| rowspan="6" |Lyrical
| rowspan="5" |Lyrical
| rowspan="6" |Gloria Hampton
| rowspan="5" |Gloria Hampton
| rowspan="6" |Eric Poor
| rowspan="5" |Eric Poor
|Imagine (Woodbridge)
|Imagine (Woodbridge)
|1<sup>st</sup> Place
|1<sup>st</sup> Place
Line 515: Line 515:
|-
|-
|Nexstar (Baltimore)
|Nexstar (Baltimore)
|1<sup>st</sup> Place
|-
|DreamMaker Nationals<br />(Virginia Beach)
|1<sup>st</sup> Place
|1<sup>st</sup> Place
|-
|-