Category:Medley Twins: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 29: | Line 29: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2022 | ||
| rowspan="5" | | |||
| rowspan="5" | | |||
|In10sity (Des Moines) | |||
| rowspan=" | |||
| rowspan=" | |||
| | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />MVP Award | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />MVP Award | ||
|- | |- | ||
| | |KAR (Tulsa)<ref name=":0">[https://dancekar.com/store/event/1510/act/196/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - The Face]</ref> | ||
|1<sup>st</sup> in Elite Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Elite Junior Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |KAR Nationals | ||
(Pigeon Forge) | |||
|1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Advanced 9-11 Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |Imagine (Kansas City) | ||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |NUVO (Kansas City) | ||
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="4" |2023 | ||
| rowspan="4" | | |||
| rowspan="4" | | |||
|Starpower (Collinsville) | |||
|1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | |1<sup>st</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |Starpower Nationals | ||
(Wisconsin Dells) | |||
|2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Mini Duos/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |WDP (Seacaucus) | ||
| | |5<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |||
|NUVO (Kansas City) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|} | |} | ||