Category:Stafford Twins: Difference between revisions
Created page with "==Dances== ===Groups=== {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center;" |- ! style="background:#f2c8e0;" |Year ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers ! style="background:#f2c8e0;" |Competition ! style="background:#f2c8e0;" |Plac..." |
No edit summary |
||
| Line 10: | Line 10: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2019 | |||
| | | | ||
| | | | ||
| | | | ||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
| | | | ||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2020 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="4" |2021 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2022 | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
|Many Dancers | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Many Dancers | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||