Blaire Thompson: Difference between revisions

No edit summary
Line 11: Line 11:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2020-1
| rowspan="4" |2020-1
| rowspan="2" |Farewell
| rowspan="4" |Farewell
| rowspan="2" |
| rowspan="4" |
|Believe (Fresno)
|Believe (Fresno)
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|-
|-
|Nexstar (Fresno)
|Nexstar (Fresno)
|
|-
|Revolution (Fresno)
|scratched
|-
|Starpower (Fresno)
|
|
|}
|}
Line 27: Line 33:
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2020-1
| rowspan="3" |2021
| rowspan="2" |Farewell
| rowspan="3" |Best Friends
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
|Believe (Fresno)
|Nexstar (Fresno)
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|
|-
|Revolution (Fresno)
|scratched
|-
|-
|Nexstar (Fresno)
|Starpower (Fresno)
|
|
|}
|}