Blaire Thompson: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020-1 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Farewell | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | | ||
|Believe (Fresno) | |Believe (Fresno) | ||
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos | |2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
|Nexstar (Fresno) | |Nexstar (Fresno) | ||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Fresno) | |||
|scratched | |||
|- | |||
|Starpower (Fresno) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 27: | Line 33: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Other | ! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancer | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Best Friends | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| | |Nexstar (Fresno) | ||
| | | | ||
|- | |||
|Revolution (Fresno) | |||
|scratched | |||
|- | |- | ||
| | |Starpower (Fresno) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||