Blaire Thompson: Difference between revisions

Line 109: Line 109:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
|
| rowspan="2" |2017
|
|The Boat Song
|
|
|Kiera Lemus<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Demi Porter
|Kiera Lemus<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Demi Porter
|
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|-
|-
|
|Glam
|
|
|
|Milana Zamora<br />Macy Laird<br />Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Elle McMurry<br />Jane Menzes<br />Demi Porter<br />Ava Silveira
|Milana Zamora<br />Macy Laird<br />Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Elle McMurry<br />Jane Menzes<br />Demi Porter<br />Ava Silveira
|
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|-
|-
|
| rowspan="3" |2018
|
|
|
|
|Kiera Lemus<br />Demi Porter<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Ava Stover<br />Carlee Maciel
|Kiera Lemus<br />Demi Porter<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Ava Stover<br />Carlee Maciel
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|Kiera Lemus<br />Jane Menzes<br />Avery Thompson<br />Ava Silveira<br />Demi Porter<br />Ava Sparks
|Kiera Lemus<br />Jane Menzes<br />Avery Thompson<br />Ava Silveira<br />Demi Porter<br />Ava Sparks
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|Milana Zamora<br />Jamie Wathen<br />Alyssa Lowry<br />Emma Kent<br />Claire Bringetto<br />Kate Mazzela<br />Grace Grech<br />Macy Laird<br />Lexah Vartanian<br />Halle Deniz<br />Elle McMurry<br />Kiera Lemus<br />Demi Porter<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Jillian Murphy<br />Ireland Allen<br />Vivian Grech<br />Avery Thompson<br />Laney Shoemake<br />Tatum Shoemake<br />Ava Stover<br />Carlee Maciel<br />Oliviah Garcia
|Milana Zamora<br />Jamie Wathen<br />Alyssa Lowry<br />Emma Kent<br />Claire Bringetto<br />Kate Mazzela<br />Grace Grech<br />Macy Laird<br />Lexah Vartanian<br />Halle Deniz<br />Elle McMurry<br />Kiera Lemus<br />Demi Porter<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Jillian Murphy<br />Ireland Allen<br />Vivian Grech<br />Avery Thompson<br />Laney Shoemake<br />Tatum Shoemake<br />Ava Stover<br />Carlee Maciel<br />Oliviah Garcia
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|
|-
|-
|
| rowspan="5" |2019
|
|
|
|
|Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Demi Porter<br />Ashlee Silveira<br />George Grech<br />Claire Benevedes<br />Ava Sparks
|Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Demi Porter<br />Ashlee Silveira<br />George Grech<br />Claire Benevedes<br />Ava Sparks
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|Kiera Lemus<br />Demi Porter<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Ava Sparks<br />Oliviah Garcia<br />Claire Benevedes
|Kiera Lemus<br />Demi Porter<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Ava Sparks<br />Oliviah Garcia<br />Claire Benevedes
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Demi Porter
|Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Ava Silveira<br />Jane Menzes<br />Demi Porter
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|Tatum Shoemake<br />Laney Shoemake<br />Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Jillian Murphy<br />Ava Silveira<br />Vivian Grech<br />Jane Menzes<br />Grace Grech<br />Demi Porter<br />Carlee Maciel<br />Ava Stover<br />Ashlee Silveira<br />Oliviah Garcia<br />Emmy Johnstone<br />Claire Benevedes<br />Ava Sparks
|Tatum Shoemake<br />Laney Shoemake<br />Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Jillian Murphy<br />Ava Silveira<br />Vivian Grech<br />Jane Menzes<br />Grace Grech<br />Demi Porter<br />Carlee Maciel<br />Ava Stover<br />Ashlee Silveira<br />Oliviah Garcia<br />Emmy Johnstone<br />Claire Benevedes<br />Ava Sparks
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|
|-
|-
|
|
|
|
|
|Tatum Shoemake<br />Laney Shoemake<br />Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Jillian Murphy<br />Ava Silveira<br />Vivian Grech<br />Jane Menzes<br />Grace Grech<br />Demi Porter<br />Carlee Maciel<br />Ava Stover<br />Ashlee Silveira
|Tatum Shoemake<br />Laney Shoemake<br />Kiera Lemus<br />Kate Mazzela<br />Jillian Murphy<br />Ava Silveira<br />Vivian Grech<br />Jane Menzes<br />Grace Grech<br />Demi Porter<br />Carlee Maciel<br />Ava Stover<br />Ashlee Silveira
|
|Showstopper (San Mateo)
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|-
|
|
|
|
|
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2022
|
|
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|
|-
|-
Line 301: Line 182:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|
|-
|-
Line 308: Line 188:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|
|-
|-
Line 315: Line 194:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|
|-
|-
Line 322: Line 200:
|
|
|
|
|
|Showstopper (Anaheim II)
|
|
|
|-
|-
| rowspan="4" |2023
|
|
|
|
|
|
|
|Showstopper (SF Bay)
|
|
|
|-
|-
Line 336: Line 213:
|
|
|
|
|
|Showstopper (SF Bay)
|
|
|
|-
|-
Line 343: Line 219:
|
|
|
|
|
|Showstopper (SF Bay)
|
|
|
|-
|-
Line 350: Line 225:
|
|
|
|
|
|Showstopper (SF Bay)
|
|
|
|}
|}