Bellatrix Castillo: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 267: | Line 267: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
|Carousel | | rowspan="2" |Carousel | ||
|Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||
|[[Kaeli Ware]] | | rowspan="2" |[[Kaeli Ware]] | ||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Feelin' Good | |Revolution (Woodbridge) | ||
|Jazz | |Platinum | ||
|Kendall Dorman | |- | ||
| rowspan="2" |Feelin' Good | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |Kendall Dorman | |||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|5<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | |5<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|Midnight | |Revolution (Woodbridge) | ||
|Musical Theatre | |4<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />Revolutionary | ||
|Gloria Hampton | |- | ||
| rowspan="2" |Midnight | |||
| rowspan="2" |Musical Theatre | |||
| rowspan="2" |Gloria Hampton | |||
|Starpower (Woodbridge) | |Starpower (Woodbridge) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge) | |||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />Revolutionary | |||
|- | |- | ||
|The Huntress | |The Huntress | ||