Bellatrix Castillo: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 267: | Line 267: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Carousel | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |[[Kaeli Ware]] | ||
|Starpower (Woodbridge I) | |Starpower (Woodbridge I) | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
| Line 280: | Line 280: | ||
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite | |Power Pak Invite<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Imagine (Woodbridge II) | ||
| rowspan=" | |5 Star Elite | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="4" |Feelin' Good | |||
| rowspan="4" |Jazz | |||
| rowspan="4" |Kendall Dorman | |||
|Starpower (Woodbridge I) | |Starpower (Woodbridge I) | ||
|5<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | |5<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite | ||
| Line 292: | Line 295: | ||
|5 Star Elite | |5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Imagine (Woodbridge II) | ||
| rowspan=" | |5 Star Elite | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="4" |Midnight | |||
| rowspan="4" |Musical Theatre | |||
| rowspan="4" |Gloria Hampton | |||
|Starpower (Woodbridge I) | |Starpower (Woodbridge I) | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | ||
| Line 303: | Line 309: | ||
|Starpower (Woodbridge II) | |Starpower (Woodbridge II) | ||
|7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | |7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |||
|Imagine (Woodbridge II) | |||
|7<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite | |||
|- | |- | ||
|The Huntress | |The Huntress | ||