Bellatrix Castillo: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 267: Line 267:
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Acro/Gymnastics Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="10" |2024
| rowspan="13" |2024
| rowspan="3" |Carousel
| rowspan="4" |Carousel
| rowspan="3" |Contemporary
| rowspan="4" |Contemporary
| rowspan="3" |[[Kaeli Ware]]
| rowspan="4" |[[Kaeli Ware]]
|Starpower (Woodbridge I)
|Starpower (Woodbridge I)
|5 Star Elite
|5 Star Elite
Line 280: Line 280:
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|Power Pak Invite<br />5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="3" |Feelin' Good
|Imagine (Woodbridge II)
| rowspan="3" |Jazz
|5 Star Elite
| rowspan="3" |Kendall Dorman
|-
| rowspan="4" |Feelin' Good
| rowspan="4" |Jazz
| rowspan="4" |Kendall Dorman
|Starpower (Woodbridge I)
|Starpower (Woodbridge I)
|5<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite
|5<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />5 Star Elite
Line 292: Line 295:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="3" |Midnight
|Imagine (Woodbridge II)
| rowspan="3" |Musical Theatre
|5 Star Elite
| rowspan="3" |Gloria Hampton
|-
| rowspan="4" |Midnight
| rowspan="4" |Musical Theatre
| rowspan="4" |Gloria Hampton
|Starpower (Woodbridge I)
|Starpower (Woodbridge I)
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite
Line 303: Line 309:
|Starpower (Woodbridge II)
|Starpower (Woodbridge II)
|7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite
|7<sup>th</sup> in 9-11 Level 3 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite
|-
|Imagine (Woodbridge II)
|7<sup>th</sup> in Level 3 9-11 Solos<br />1<sup>st</sup> in Level 3 Age 9-11<br />Musical Theater Solos<br />5 Star Elite
|-
|-
|The Huntress
|The Huntress