Bellatrix Castillo: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 75: Line 75:
|unknown
|unknown
|-
|-
| rowspan="18" |2021
|2020
|Exotic Jewel
|Acrobatic
|unknown
|N/A
|N/A
|-
| rowspan="6" |2020-1
| rowspan="6" |Hunka Burning Love
| rowspan="6" |Hunka Burning Love
| rowspan="6" |Open
| rowspan="6" |Open
Line 97: Line 104:
|5 Star Elite
|5 Star Elite
|-
|-
| rowspan="12" |2021
| rowspan="6" |Soldier
| rowspan="6" |Soldier
| rowspan="6" |Acrobatic
| rowspan="6" |Acrobatic