Kiara Brown: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 251: | Line 251: | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum | |6<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum | ||
|- | |- | ||
|2008 | | rowspan="2" |2008 | ||
|Sarajevo | |Sarajevo | ||
| | | | ||
| Line 259: | Line 259: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | ||
|- | |- | ||
|Snake | |Snake | ||
| | | | ||
| Line 267: | Line 266: | ||
|8<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum | |8<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum | ||
|- | |- | ||
|2009 | | rowspan="2" |2009 | ||
|Defeated | | rowspan="2" |Defeated | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Mandy Schulke | | rowspan="2" |Mandy Schulke | ||
|[[Haley Messick]] | | rowspan="2" |[[Haley Messick]] | ||
|Showbiz | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | ||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |||
|} | |} | ||
| Line 293: | Line 295: | ||
|Jordan Morales<br />Sumner Merrill | |Jordan Morales<br />Sumner Merrill | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | ||
|- | |- | ||
|2008 | |2008 | ||
| Line 299: | Line 301: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |[[Haley Messick]]<br />Sumner Merrill | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum | |9<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios<br />Platinum | ||
| Line 307: | Line 309: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |[[Haley Messick]]<br />Samantha Rossi | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios<br />Double Platinum | ||
|} | |} | ||