Bradley Kawa: Difference between revisions

No edit summary
Line 121: Line 121:
|NYCDA (Las Vegas)
|NYCDA (Las Vegas)
|8<sup>th</sup> in Mini Solos
|8<sup>th</sup> in Mini Solos
Runner-Up Mini Outstanding Dancer
|-
|-
|
|
Line 134: Line 135:
|2024
|2024
|Accepted
|Accepted
|
|Contemporary
|NYCDA (LA)
|NYCDA (LA)
|18<sup>th</sup> in Mini Solos
|18<sup>th</sup> in Mini Solos
Runner-Up Mini Outstanding Dancer
|-
|
|
|
|Jump (Las Vegas)
|
|-
|
|
|
|Radix (Anaheim)
|
|}
|}