Breckyn Kawa: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 203: | Line 203: | ||
|Velocity (Phoenix) | |Velocity (Phoenix) | ||
|1<sup>st</sup> in Intermediate solos | |1<sup>st</sup> in Intermediate solos | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Daydreamers | | rowspan="2" |Daydreamers | ||
| rowspan="2" |Contemporary | | rowspan="2" |Contemporary | ||