Brighton Taylor: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 144: Line 144:
|
|
|-
|-
| rowspan="19" |2023-4
| rowspan="20" |2023-4
| rowspan="10" |Sparkling Diamonds
| rowspan="10" |Sparkling Diamonds
| rowspan="10" |Musical Theatre
| rowspan="10" |Musical Theatre
Line 178: Line 178:
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />StandOut in Jazz<br />& Contemporary
|7<sup>th</sup> in Mini Solos<br />StandOut in Jazz<br />& Contemporary
|-
|-
| rowspan="9" |Boots
| rowspan="10" |Boots
| rowspan="9" |Jazz
| rowspan="10" |Jazz
| rowspan="9" |[[Arielle Jennings]]
| rowspan="10" |[[Arielle Jennings]]
|Hollywood Vibe (Phoenix)
|Hollywood Vibe (Phoenix)
|
|
Line 205: Line 205:
|
|
|-
|-
|Radix Glendale  
|Showstopper Southern Finals
|didn't place  
|
|-
|Radix (Glendale)
|did not place  
|}
|}