Brighton Taylor: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 143: | Line 143: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="24" |2023-4 | ||
| rowspan="11" |Sparkling Diamonds | | rowspan="11" |Sparkling Diamonds | ||
| rowspan="11" |Musical Theatre | | rowspan="11" |Musical Theatre | ||
| Line 213: | Line 213: | ||
|6<sup>th</sup> in Mini Solos | |6<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Black Car | ||
|Good Girl | | rowspan="3" | | ||
|Musical Theatre | | rowspan="3" | | ||
|[[Alexis Jennings]] | |Radix (Glendale) | ||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|NUVO | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2025 | |||
| rowspan="3" |Good Girl | |||
| rowspan="3" |Musical Theatre | |||
| rowspan="3" |[[Alexis Jennings]] | |||
|KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1801/act/393/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Good Girl]</ref> | |KAR (Mesa)<ref>[https://dancekar.com/store/event/1801/act/393/preview-video?type=long&autoplay=true&showCartButtons=true KAR - Good Girl]</ref> | ||
|20<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos | |20<sup>th</sup> in Elite 9-11 Solos | ||
|- | |- | ||
|Business of Love | |Showstopper (Phoenix I) | ||
|Jazz | | | ||
|[[Brynn Rumfallo]] | |- | ||
|Radix Nationals | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |Business of Love | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |[[Brynn Rumfallo]] | |||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix I) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Glendale) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 283: | Line 307: | ||
| rowspan="6" |My Momma Done Told Me | | rowspan="6" |My Momma Done Told Me | ||
| rowspan="6" |Jazz | | rowspan="6" |Jazz | ||
| rowspan="6" |Colleen Heinze<br />[[Chloe Grace Stafford]] | | rowspan="6" |[[Colleen Heinze]]<br />[[Chloe Grace Stafford]] | ||
|KAR (Mesa) | |KAR (Mesa) | ||
|2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Duets/Trios<br />HDE All Stars | |2<sup>nd</sup> in Intermediate 9-11 Duets/Trios<br />HDE All Stars | ||