Brooklyn Besch: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
|4<sup>th</sup> in Mini Solos | |4<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2020 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Rockette | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Musical Theatre | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Melissa Allen | ||
|KAR (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Jump (Phoenix) | |Jump (Phoenix) | ||
|4<sup>th</sup> in JUMPStart Solos | |4<sup>th</sup> in JUMPStart Solos | ||