Brooklyn Smith (2): Difference between revisions
Created page with "{{Infobox dancer |name = Brooklyn Smith |image = File:Brooklyn Danielle Smith.jpg |gender = Female |age = 14 |birthdate = October 11, 2009 |nationality = American |hometown = Virginia |height = |eye color = Brown |hair color = Blonde |school grade = 8th (23/24) |profession = Gymnast <br> Dancer |affiliations = |dance studios = Gainesville Dance Center (2020-2022) <br> Studio Bleu Dance Center (2022-present) |titles = ''see below'' |parents = |siblings = |friends = |n..." |
No edit summary |
||
| Line 31: | Line 31: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| rowspan="5" |2021-2 | |||
| rowspan="3" |Breathe | |||
| rowspan="3" |Lyrical | |||
| rowspan="3" |Maegen Gonska | |||
|Groove | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Paquita Variation 5 | |||
| rowspan="2" |Ballet | |||
| rowspan="2" |Maegen Gonska | |||
|Groove | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |I Don't Belong to You | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" |Shelby Penenburgh | |||
|Groove | |||
| | |||
|- | |||
|Revolution (Woodbridge I) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Woodbridge) | |||
| | |||
|- | |- | ||
| rowspan="19" |2023 | | rowspan="19" |2023 | ||