Brooklyn Smith (2): Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 261: | Line 261: | ||
|1<sup>st</sup> in Level 3 Age 14 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | |1<sup>st</sup> in Level 3 Age 14 Lyrical Solos<br />5 Star Elite | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="3" |2025 | ||
| | |Haunted | ||
| | |Jazz | ||
|unknown | |unknown | ||
|In10sity (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|- | |||
| rowspan="2" |Pointless | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |unknown | |||
|NYCDA (Baltimore) | |NYCDA (Baltimore) | ||
|23<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />High Gold | |23<sup>rd</sup> in Teen Solos<br />High Gold | ||
|- | |||
|In10sity (Woodbridge) | |||
|TBA | |||
|} | |} | ||