Grace Peralta: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 30: | Line 30: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2021 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Be Silent | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |Contemporary | ||
|NYCDA (Las Vegas) | |NYCDA (Las Vegas) | ||
| | | | ||
| Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
|Showbiz Nationals | |Showbiz Nationals | ||
| | |||
|- | |||
|Jump (Anaheim) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 45: | Line 48: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards | |The Dance Awards (LV) | ||
| | |8<sup>th</sup> in Mini Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2022 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Vast & Limitless | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Contemporary | ||
|Thunderstruck (Las Vegas) | |Thunderstruck (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Jump (Las Vegas) | |Jump (Las Vegas) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|The Dance Awards | |Radix (Glendale) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
|The Dance Awards (LV) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Samurai | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|Celebrity | |Celebrity | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Riverside) | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity Nationals | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="5" |2024 | |||
| rowspan="5" |Home | |||
| rowspan="5" |Contemporary | |||
|Celebrity | |||
| | |||
|- | |||
|NYCDA (Las Vegas) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||