Grace Peralta: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 68: Line 68:
| rowspan="5" |2023
| rowspan="5" |2023
| rowspan="5" |Samurai
| rowspan="5" |Samurai
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |Contemporary
|Celebrity
|Celebrity
|
|
|-
|-
|Showbiz (Riverside)
|Showbiz (Las Vegas)
|
|2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Solos
|-
|-
|Showbiz Nationals
|Showbiz Nationals
Line 84: Line 84:
|
|
|-
|-
| rowspan="5" |2024
| rowspan="7" |2024
| rowspan="5" |Home
| rowspan="7" |Home
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="7" |Contemporary
|Celebrity
|Celebrity
|
|
Line 98: Line 98:
|Showbiz Nationals
|Showbiz Nationals
|
|
|-
|Starpower (Gilbert)
|4<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Solos
|-
|-
|Starpower Nationals
|Starpower Nationals
|
|-
|The Dance Awards (LV)
|
|
|-
|-