Grace Peralta: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 68: | Line 68: | ||
| rowspan="5" |2023 | | rowspan="5" |2023 | ||
| rowspan="5" |Samurai | | rowspan="5" |Samurai | ||
| rowspan="5" | | | rowspan="5" |Contemporary | ||
|Celebrity | |Celebrity | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showbiz ( | |Showbiz (Las Vegas) | ||
| | |2<sup>nd</sup> in Teen Diamond Solos | ||
|- | |- | ||
|Showbiz Nationals | |Showbiz Nationals | ||
| Line 84: | Line 84: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Home | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |Contemporary | ||
|Celebrity | |Celebrity | ||
| | | | ||
| Line 98: | Line 98: | ||
|Showbiz Nationals | |Showbiz Nationals | ||
| | | | ||
|- | |||
|Starpower (Gilbert) | |||
|4<sup>th</sup> in Level 3 12-14 Solos | |||
|- | |- | ||
|Starpower Nationals | |Starpower Nationals | ||
| | |||
|- | |||
|The Dance Awards (LV) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||