Moriah Peralta: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 99: | Line 99: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2025 | | rowspan="5" |2025 | ||
|Someone Like You | | rowspan="5" |Someone Like You | ||
|Lyrical | | rowspan="5" |Lyrical | ||
|Celebrity | |Celebrity | ||
|1<sup>st</sup> in 11-12 Solos | |1<sup>st</sup> in 11-12 Solos | ||
|- | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showbiz Nationals | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity | |||
| | |||
|- | |||
|Velocity Nationals | |||
| | |||
|} | |} | ||