Caitlyn McKenzie: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 119: | Line 119: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |2024 | ||
|Shallows | | rowspan="2" |Shallows | ||
|Lyrical | | rowspan="2" |Lyrical | ||
|Brittany Lents | | rowspan="2" |Brittany Lents | ||
|NYCDA (Greenville) | |NYCDA (Greenville) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Uncertain | |Applause | ||
|Contemporary | | | ||
|Jennifer Peterson | |- | ||
| rowspan="2" |Uncertain | |||
| rowspan="2" |Contemporary | |||
| rowspan="2" |Jennifer Peterson | |||
|Applause | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |All That Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |[[Jaycee Wilkins]] | ||
|Applause | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |Rainbow (Mesa) | ||
| | | | ||