Caitlyn McKenzie: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 425: Line 425:
|Get to it
|Get to it
|Jazz
|Jazz
|[[Isla Gardner]]<br />[[Nicola Fleming]]<br />Mariah Bland<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />Zoe Phiapalath<br />[[Nixie Vance]]<br />Gwenyth Woods  
|[[Isla Gardner]]<br />Nicola Fleming<br />Mariah Bland<br />[[Cambrie O'Haver]]<br />[[Kennedy Marble]]<br />Zoe Phiapalath<br />[[Nixie Vance]]<br />Gwenyth Woods  
|24/7 (Phoenix)
|24/7 (Phoenix)
|2<sup>nd</sup> in Mini Groups  
|2<sup>nd</sup> in Mini Groups  
|-
|2025
|Jail rock house
|Musical Theatre
|Riley Bagnoli <br> Haven Berwick <br> Olivia Baldenegro <br> [[Kennedy Besch]] <br> Kensington Ferrin <br> Amelia Joubert <br> Jolie Harris <br> Jude Harris <br> Brooklyn Mullins <br> Remy Offord <br> [[Presley Ortiz]] <br> Kinley Palmer <br> Hazel Silverman <br> Addison Pichette <br> River Robbins <br> Kate Valentine <br> Stella Stoltz <br> Brynlee Spears <br> Olivia Serna <br> Eastyn Vose <br> Emersyn Varker <br> Hadley Taylor
|24/7 (Phoenix)
|
|}
|}