Caitlyn Polis: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 166: | Line 166: | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
| rowspan="4" | | | rowspan="4" | | ||
|NYCDA | |NYCDA (Atlantic City) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 298: | Line 298: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="13" |2023 | ||
| rowspan="6" |Stay Golden | | rowspan="6" |Stay Golden | ||
| rowspan="6" | | | rowspan="6" | | ||
| Line 315: | Line 315: | ||
|- | |- | ||
|Radix | |Radix | ||
| | |||
|- | |||
|NUVO | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="7" |When She Came Back | |||
| rowspan="7" | | |||
| rowspan="7" |Hannah Beatty | |||
|Believe (Freehold) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Meadowlands) | |||
| | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | |||
|- | |||
|Jump | |||
| | |||
|- | |||
|Radix | |||
| | |||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | | | ||
|- | |- | ||