Charlotte Allphin: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 53: | Line 53: | ||
|The Dance Awards Las Vegas | |The Dance Awards Las Vegas | ||
|Didn't place | |Didn't place | ||
|- | |||
| rowspan="2" |Party Up | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |Raegan Lamb | |||
| rowspan="2" || rowspan="5" |Party Up | |||
| rowspan="2" |Poppy Cunningham<br />Penelope Rauch<br />Harlow Hilmo<br />Scarlett Callow<br />[[Maysen Bosteter]]<br />Olivia Buck<br />Grace Vanko<br />Kennedy Marble<br />Kynzlie Plote<br />Josephine Woods<br />Brinley Bennett<br />Kalista Greer<br />Dominic Harris<br />Maddie Downs<br />Nicola Fleming<br />[[Mikayla Isler]] | |||
|Showstopper Phoenix | |||
|10<sup>th</sup> in Junior large group | |||
|- | |||
|The Dance Awards Las Vegas | |||
|didn't place | |||
|} | |} | ||