Charlotte Dister: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 107: | Line 107: | ||
| rowspan="6" |2023 | | rowspan="6" |2023 | ||
| rowspan="3" |Quietly | | rowspan="3" |Quietly | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|Showbiz | |Showbiz | ||
| | | | ||
| Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="3" |Come & Go | | rowspan="3" |Come & Go | ||
| rowspan="3" | | | rowspan="3" |Open | ||
|Showbiz | |Showbiz | ||
| | | | ||
| Line 462: | Line 462: | ||
|- | |- | ||
|LOC (Lakeland) | |LOC (Lakeland) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="21" |2023 | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showbiz | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Lakeland I) | |||
| | |||
|- | |||
|Hall of Fame (Lakeland) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||