Claudia Song: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 22: | Line 22: | ||
|1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Miss Junior Dance | |1<sup>st</sup> Runner-Up for<br />Miss Junior Dance | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2019 | ||
|Simple | |Simple | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 33: | Line 33: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |How Will I Know | ||
| | |Lyrical | ||
|KAR (Long Island) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" |2022 | |||
| rowspan="3" |Constance | |||
| rowspan="3" | | |||
|NYCDA (Atlantic City) | |||
|4<sup>th</sup> in Teen Solos<br />Runner-Up Teen<br />Outstanding Dancer | |||
|- | |||
|24/7 | |||
| | | | ||
|- | |||
|NUVO | |||
| | | | ||
|} | |} | ||