Claudia Song: Difference between revisions
No edit summary |
|||
| Line 77: | Line 77: | ||
|} | |} | ||
==== | ====Trios==== | ||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | {| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" style="width:99%; font-size:90%; text-align:center; " cellspacing="0" cellpadding="4" border="1" | ||
|- | |- | ||
| Line 87: | Line 87: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2019 | |||
|Hush Hush | |||
|Jazz | |||
| | | | ||
|KAR (Long Island) | |||
| | | | ||
|- | |||
|A Million Reasons | |||
|Lyrical | |||
| | | | ||
| | |KAR (Long Island) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||