Ekaterina Pichkova: Difference between revisions
| Line 170: | Line 170: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="6" |2024 | |||
| rowspan="3" |The Duel | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" |Daniel Rubin | |||
| rowspan="3" |Valerie Sokolenko | |||
|San Francisco | |||
| | | | ||
|- | |||
|New York | |||
| | | | ||
|- | |||
|Chicago | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
| rowspan="3" | | |||
|San Francisco | |||
| | | | ||
|- | |||
|New York | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Chicago | |||
| | | | ||
|} | |} | ||