Elise Carlson: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 59: | Line 59: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2023 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Mambo | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Jack Shockney | ||
|24/7 (Glendale) | |24/7 (Glendale) | ||
| | | | ||
| Line 68: | Line 68: | ||
|Jump (Anaheim) | |Jump (Anaheim) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios<br />You Rocked | |2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios<br />You Rocked | ||
|- | |||
|Radix Nationals | |||
| | |||
|} | |} | ||