Elise Carlson: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 59: Line 59:
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
|-
| rowspan="2" |2023
| rowspan="3" |2023
| rowspan="2" |Mambo
| rowspan="3" |Mambo
| rowspan="2" |
| rowspan="3" |
| rowspan="2" |Jack Shockney
| rowspan="3" |Jack Shockney
|24/7 (Glendale)
|24/7 (Glendale)
|
|
Line 68: Line 68:
|Jump (Anaheim)
|Jump (Anaheim)
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios<br />You Rocked
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios<br />You Rocked
|-
|Radix Nationals
|
|}
|}