Ella Carlson: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2024 | |||
| | |||
| | |||
|24/7 (San Diego) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | |||
|} | |} | ||
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 130: | Line 130: | ||
|24/7 (San Diego) | |24/7 (San Diego) | ||
| | | | ||
|- | |||
|2024 | |||
| | |||
| | |||
|24/7 (San Diego) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | |||
|} | |} | ||