Emily Collins: Difference between revisions
| Line 11: | Line 11: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan="7" |2021-2 | |||
| rowspan="7" |Keep Breathing | |||
| rowspan="7" | | |||
| rowspan="7" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|KAR (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow Hollywood Live (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix II) | |||
| | |||
|- | |||
|Starpower (Gilbert) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="6" |2023 | |||
| rowspan="6" |Big Time | |||
| rowspan="6" | | |||
| rowspan="6" | | |||
|KAR (Mesa) 1 | |||
| | |||
|- | |||
|KAR (Mesa) 2 | |||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Mesa) | |||
| | |||
|- | |||
|Ultra Tour (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |||
| | |||
|- | |||
|Showstopper (Tucson) | |||
| | |||
|- | |||
| rowspan="2" |2024 | |||
| rowspan="2" |Vast | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" | | |||
|Radix (San Francisco) | |||
| | |||
|- | |||
|Radix (Anaheim) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 72: | Line 122: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="6" |2021 | ||
| | | rowspan="2" |Gratitude | ||
| | | rowspan="2" |Lyrical | ||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
|Hollywood Vibe (Phoenix) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
|Showstopper (Phoenix) | |Showstopper (Phoenix) | ||
| | | | ||